Про внесення відомостей до НКС ДЗК земельних ділянок, на які посвідчено право власності державними актами старого зразка (до 2004 року)

Дата: 05.02.2021 13:10

З метою виконання підпункту 2 пункту 1 Указу Президента України від 22 липня 2019 року №542/2019 «Про заходи  щодо протидії рейдерству», виконання пункту 2 Протоколу виробничої наради з керівниками Головних управлінь в областях від 26 вересня 2019 року щодо систематизації інформації про земельні ділянки, право власності(користування)  на які виникло до 2004 року та посвідчене відповідними державними актами і договорами оренди відомості про які внесені до Державного земельного кадастру  відділ Держгеокадастру в Ізяславському районі просить:

Власників земельних ділянок, право власності на які посвідчено державними актами старого зразка, зареєстрованих до 2004 року, яким не присвоєно кадастрових номерів звернутися до відділу Держгеокадастру в Ізяславському районі (місто Ізяслав, вул.Грушевського, буд. 5) для внесення відомостей про земельні  ділянки до Державного кадастру. Якщо такі дії не будуть виконані – це унеможливить здійснення будь яких цивільно-правових угод з вашими земельними ділянками та може спричинити накладання на ваші земельні ділянки земельних ділянок інших землевласників та землекористувачів.

05.01.2021 р.

За матеріалами відділу Держгеокадастру в Ізяславському районі