Ізяславський міський голова зустрівся із головою Хмельницької обласної ради

Дата: 04.02.2021 10:36

Під час  робочої поїздки 03 лютого на Ізяславщину  голови Хмельницької обласної ради Віолети Лабазюк  відбулась її зустріч із  Ізяславським міським головою Сергієм Шлегелем, Сахновецьким сільським головою Олександром Шрейдером, Плужненським сільським головою Віталієм Мартинюком. Також у зустрічі взяли участь депутат Хмельницької обласної ради Сергій Іващук, депутати Шепетівської районної ради від Ізяславщини Володимир Корнійчук та Любов Якобчук, тощо.

В ході зустрічі відбулось обговорення  актуальних питань життєдіяльності громад, вирішення яких потребує сприяння з боку обласної ради. Серед проблемних питань громад, які озвучили їх керівники: поганий стан доріг між населеними пунктами, що спричиняє  незадовільне транспортне сполучення, проблеми із водопостачанням населення та інше.

Голова обласної ради запевнила керівників громад  про свою підтримку у їх роботі щодо вирішення нагальних питань, які стосуються розвитку інфраструктури в громадах та покращення рівня життя їх мешканців. Разом з тим Віолета Олександрівна наголосила, що громадам необхідно знаходити додаткові джерела надходжень до місцевих бюджетів, а це, зокрема й залучення інвестицій та активне залучення до реалізації заходів із покращення життєдіяльності громади можливостей місцевого бізнесу.

04.02.2021 р.

Відділ організаційно-кадрової роботи апарату виконавчого комітету міської ради