Медичні працівники Ізяславщини отримали страхові сертифікати

Дата: 04.02.2021 10:16

03 лютого голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк з робочою поїздкою перебувала на Ізяславщині.

Основною метою її поїздки стало ознайомлення матеріально-технічною базою КНП «Ізяславська міська багатопрофільна лікарня» Ізяславської міської ради та КНП «Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ізяславської міської ради. В ході візиту також відбулося вручення медичним працівникам, які опікуються хворими на COVID-19, страхових сертифікатів. Зокрема такі сертифікати від благодійного фонду «Ми поруч» отримав 121 медик (76 - Ізяславської міської багатопрофільної лікарні та 45 - Ізяславського центру первинної медико-санітарної допомоги).

При їх вручені Віолета Лабазюк зазначила: «Прийнявши виклик пандемії, власними силами та залучивши спонсорську допомогу, намагаємося убезпечити тих медичних працівників Хмельниччини, які зараз на передньому краї боротьби із боротьби із коронавірсуом».

Від імені медиків Ізяславського краю головний лікар  КНП «Ізяславська міська багатопрофільна лікарня» Олександр Агапій подякував Віолеті Лабазюк та представникам благодійного фонду «Ми поруч» Аліні Вітязь за організацію страхування медичних працівників та побажав їм сил та натхнення для здійснення добрих справ задля добробуту Хмельниччини.

04.02.2021 р.

Відділ організаційно-кадрової роботи апарату виконавчого комітету міської ради