Виконавчий комітет прийняв рішення про повернення до тарифів КП "Ізяславтепломережа" 2018 року

Дата: 28.01.2021 09:35

ІЗЯСЛАВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ІЗЯСЛАВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

27  січня  2021  року  № 3

Про тариф КП «Ізяславтепломережа»

на послугу з постачання теплової енергії

Розглянувши рекомендації робочої групи з вивчення економічної обґрунтованості тарифів КП «Ізяславтепломережа» (протокол від № 1 від 20.01.20201 р.), керуючись пп.2 п. а) ст. 28, ст.ст. 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Ізяславської міської ради

в и р і ш и в :

1. Рішення виконкому від 06.01.2021 р. № 1 «Про встановлення скоригованого тарифу КП «Ізяславтепломережа» на послугу з постачання теплової енергії», від 30.09.2020 р. № 90 «Про встановлення тарифу КП «Ізяславтепломережа» на послугу з постачання теплової енергії», від 28.10.2020 р. № 106 «Про внесення змін в рішення від 30  вересня  2020  року  № 90 «Про встановлення тарифу КП «Ізяславтепломережа» на послугу з постачання теплової енергії» вважати такими, що втратили чинність.

2. Відновити дію тарифів КП «Ізяславтепломережа», встановлені рішеннями виконкому від 13.11.2018 р.  № 113 «Про встановлення скоригованого тарифу КП «Ізяславтепломережа» на послугу з виробництва, транспортування і постачання теплової енергії (для населення)» та від 21.12.2018  р. № 130 «Про встановлення скоригованого тарифу КП «Ізяславтепломережа» на послугу з виробництва, транспортування і постачання теплової енергії (крім населення)».

3. Зобов’язати КП «Ізяславтепломережа» (директор Коцюбинський Б.В.) розробити економічно обґрунтований тариф на послугу з постачання теплової енергії та подати у визначеному законодавством порядку на розгляд виконавчого комітету міської ради.

4. Доручити фінансовому управлінню міської ради (начальник Журавель С.В.) провести аналіз економічної обґрунтованості розробленого КП «Ізяславтепломережа» тарифу.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Сложинського В.Л.

Міський  голова                                                                                  С.В.Шлегель