У День Соборності вшанували пам'ять загиблих захисників України

Дата: 22.01.2021 17:04

22 січня ми щороку відзначаємо одне із головних державних свят, яке символізує єдність та незалежність нашої держави, – День Соборності  України. В цей день Ізяславський міський голова Сергій Шлегель та секретар міської ради Наталія Попко вшанували пам'ять та поклали квіти до могил  та пам’ятних знаків наших сучасФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуників-земляків, воїнів-захисників, справжніх героїв, які загинули за незалежність України.

В таке величне свято ми вкотре дякуємо усім нашим воїнам та схиляємо голови у вічній скорботі за загиблими у всі часи боротьби за незалежність, єдність, суверенітет.

Слава Україні!!!