Перша сесія новообраної Ізяславської міської ради VIII скликання

Дата: 11.12.2020 14:49

10 грудня відбулось перше засідання новообраної Ізяславської міської ради VIII скликання. Відкрила сесію голова Ізяславської територіальної виборчої комісії Лариса Мокринська. Вона поінформувала присутніх про підсумки виборів депутатів Ізяславської міської ради та Ізяславського міського голови. Після визнання результатів на сесії головував Ізяславський міський голова Сергій Шлегель, який склав присягу міського голови.

В ході засідання було затверджено порядок денний першої сесії, обрано лічильну комісію, також депутати сформували п’ять постійних депутатських комісій Ізяславської міської ради VІІІ скликання, а саме:

- постійна комісія з питань законності, правопорядку, регламенту, депутатської етики, державної регуляторної політики;

- постійна комісія з питань бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємництва, інвестицій, співробітництва територіальних громад та міжнародного партнерства;

- постійна комісія з питань агропромислового комплексу, землеустрою, земельних відносин, містобудування та екології, соціального розвитку сільських територій;

- постійна комісія з питань комунальної власності та приватизації, житлово-комунального господарства, благоустрою території, транспорту, торгівлі;

- постійна комісія з питань освіти, молоді, культури, спорту, охорони здоров’я, соціального захисту населення, охорони історичного середовища та розвитку туризму.

За пропозицією міського голови секретарем Ізяславської міської ради, шляхом таємного голосування, було обрано депутата Наталію Попко.

Окрім того депутати сформували склад тимчасової депутатської комісії із розробки проєкту регламенту міської ради.

Розгляд інших питань порядку денного першої сесії міської ради буде продовжено у вівторок 15 грудня.