ОГОЛОШЕННЯ про передачу в оренду приміщення № 75 нежитлової будівлі, загальною площею 24,3 кв.м, за адресою: м. Ізяслав, вул. Шевченка, 28

Дата: 09.10.2020 09:42

ОГОЛОШЕННЯ

про передачу в оренду  приміщення № 75 нежитлової будівлі, загальною площею 24,3 кв.м, за адресою: м. Ізяслав, вул. Шевченка, 28

Повне найменування і адреса орендодавця та/або балансоутримувача: Ізяславська міська рада Ізяславського району Хмельницької області Ізяславського району Хмельницької області, код ЄДРПОУ 04060720, м. Ізяслав, вул. Незалежності, 43, тел. (03852) 4-21-33, електронна адреса: iz.mr@ukr.net.

Інформація про об’єкт оренди: залишкова балансова вартість – 90740,57 грн., первісна балансова вартість(переоцінена) - 1191793,74 грн.

Пропонований строк оренди – 5 років.

Місцезнаходження об’єкта: м. Ізяслав, вул. Шевченка, 28.

Характеристика, технічний стан обєкта: вбудоване приміщення загальною площею     24,3 кв.м на другому поверсі двоповерхової нежитлової будівлі, стан – задовільний, потребує поточного ремонту. Наявні інженерні мережі: електропостачання; водопостачання та водовідведення – в допоміжному приміщенні на другому поверсі будівлі.

Цільове призначення: для здійснення господарської діяльності.

Проект договору додається.

Умови оренди майна та додаткові умови оренди майна:

Розмір стартової орендної плати для:

- електронного аукціону – 907,41 грн.;

- електронного аукціону із зниженням стартової ціни – 453,71 грн.;

- електронного аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій – 453,71 грн.

Додаткові умови оренди:

Потенційний орендар повинен відповідати вимогам до особи орендаря, визначеним статтею 4 Закону України "Про оренду державного та комунального майна".

Суборенда: за згодою орендодавця.

Інформація про аукціон:

Спосіб проведення аукціону:електронний аукціон.

Дата та час проведення аукціону: аукціон в електронній формі буде проведено 05 листопада 2020 року, час проведення визначається електронною торговою системою автоматично.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо  в проміжок часу з 19 години 30 хвилин до 20 години 30 хвилин дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Інформація про умови, на яких проводиться аукціон:

Передача об’єкта в оренду - приміщення № 75 нежитлової будівлі, загальною площею 24,3 кв.м, за адресою: м. Ізяслав, вул. Шевченка, 28, здійснюється відповідно до вимог Закону України "Про оренду державного та комунального майна", Постанови Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 № 483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна».

Розмір гарантійного внеску: 3629,64 грн.

Розмір реєстраційного внеску : 472,30 грн.

Мінімальний крок аукціону :  9,07 грн.

Кількість кроків за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій: 99.

При оцінці наданих цінових пропозицій застосовується критерій – найвища ціна.

Додаткова інформація:

Найменування організатора аукціону – Ізяславська міська рада Ізяславського району Хмельницької області (м. Ізяслав, вул. Незалежності, 43).

Графік роботи: з 8.00 до 17.15 (крім вихідних), у п’ятницю - з 8.00 до 16.00, обідня перерва                  з 12.00 до 13.00.

Телефон для довідок (03852) 4-21-33, 4-21-36

Адреса електронної пошти: iz.mr@ukr.net.

Час і місце проведення огляду об’єкта: у робочі дні з 9.00 до 12.00 за місцезнаходженням об’єкта: м. Ізяслав, вул. Шевченка, 28.

Заяви на огляд приймаються на електронну пошту: iz.mr@ukr.net.

ПІБ контактної особи: Кулик Юлія Володимирівна, тел. (03852) 4-21-33.

Особа, яка має намір взяти участь в електронному аукціоні, сплачує реєстраційний                      та гарантійний внески для набуття статусу учасника.

Реквізити рахунків операторів електронних майданчиків, відкритих для сплати потенційними покупцями гарантійних  та реєстраційних внесків розміщено за посиланням: https://prozorro.sale/info/elektronni-maidanchiki-etsprozorroprodazhi-cbd2

Реквізити казначейських рахунків для перерахування реєстраційного внеску оператором електронного майданчику: в національній валюті:

Одержувач: Ізяславська міська рада

ЄДРПОУ: 04060720

Адреса: Україна, 30300, Хмельницька область, м. Ізяслав, вул. Незалежності, 43

Номер рахунку:   UA 128201720355189001001044432,   ДКСУ м. Київ, МФО 820172

Призначення платежу: реєстраційний внесок.

Технічні реквізити інформаційного повідомлення:

Аукціон буде проведений в електронній торговій системі «ПРОЗОРО.ПРОДАЖІ» (адміністратор). Єдине посилання на веб-сторінку https://prozorro.sale/, на якій є посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір: https://prozorro.sale/info/elektronni-maidanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.

Начальник відділу правового забезпечення,

комунального майна та земельних відносин

виконкому міської ради                                                          Тетяна Ящук

Спеціаліст І категорії виконкому                                            Юлія Кулик