30 червня - День міста

Дата: 29.06.2018 16:55

Дорогі ізяславчани та гості міста!

У житті кожного з нас буває багато свят, як особистих, так і загальнодержавних, але є свята, які займають окреме місце в наших серцях. Без сумніву, одним із таких є День народження рідного міста. Цього року День нашого міста ми святкуємо 30 червня. Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місті з особливим колоритом, традиціями і славною історією.

Дякую всім мешканцям  Ізяслава, які небайдужі до долі рідного міста, а особливо представникам старшого покоління, мудрим наставникам, тим, хто пройшов і війну, і голод, і розруху, але не зламався, не втратив віри, а продемонстрував приклад безкорисного служіння малій Батьківщині, змінюючи своєю працею кожен день життя на краще. Вітаю також молоде покоління, яке буде визначати долю нашого міста в майбутньому.

Немає сумніву, що в цей день усі жителі ще раз відчують гордість за улюблене місто. Хочу висловити слова вдячності Вам за любов і вірність рідному місту, за вашу працю і турботу. Адже Ви, щирі, працьовиті, високодуховні, - найбільше багатство міста. Всі здобутки і позитивні зміни відбуваються завдяки Вашій щоденній напруженій праці задля розбудови та розвитку нашого міста, а загалом – і всієї України.

У такі свята, як День міста, кожен відчуває себе частинкою великої родини. Ми маємо об’єднатися у любові до нашого міста, працювати і жити для його добробуту, допомагати тим, хто цього потребує. Лише згуртовано, лише разом ми всі задуми – виконаємо, всі тимчасові негаразди подолаємо, всіх мрій досягнемо!

Дорогі земляки! Нехай у житті нашого рідного міста будуть лише добрі зміни, нехай у кожну сім’ю прийдуть мир, злагода й добробут, а в кожне серце – віра, надія та любов.

Зичу вам щастя, міцного здоров’я, здійснення добрих задумів і мрій. Зі святом!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, РІДНЕ МІСТО!

Міський голова,

Валентина Корнійчук