Відбулись громадські слухання

Дата: 28.11.2017 14:38

24 листопада 2017 року у приміщенні Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва  відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»,

Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад, затвердженого рішенням Ізяславської міської ради 6 скликання від 26.05.2015 № 1 відбулись громадські слухання з питання вивчення пропозиції щодо ініціювання добровільного об'єднання територіальних громад. Відповідно до ініціативи 9-ти депутатів Ізяславської міської ради розглядалась пропозиція створити Ізяславську міську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у місті Ізяслав. Перелік громад, яким пропонується об'єднатися з Ізяславською міською радою: Білівська сільська рада (Білеве, Кіндратка, Припутенка, Припутні); Білогородська сільська рада (с. Білогородка, Рокитне); Великопузирківська сільська рада (с.Великі Пузирки, Мала Медведівка, Тарасівка); Двірецька сільська рада (с.Двірець, Білижинці); Завадинецька сільська рада ( с. Завадинці, Дібровка, Калетинці); Клубівська сільська рада (с. Клубівка, Васьківці, Ревуха); Ліщанська сільська рада (с. Ліщана, Бейзими, Григорівка, Даньківці, Чепці, Шевченка); Лютарська сільська рада (с.Лютарка, Михля, Мокрець, Новостав ); Михнівська сільська рада (с. Михнів, Закружці, Покощівка); Мислятинська сільська рада (с. Мислятин, Більчин, Більчинка, Лопушне); Новосільська сільська рада (с. Нове Село, Свириди); Поліська сільська рада (с.Поліське); Радошівська сільська рада (с.Радошівка, Путринці); Ріпківська сільська рада (с.Ріпки); Сахновецька сільська рада (с. Сахнівці, Влашанівка, Кропивна); Сошненська сільська рада (с. Сошне, Заріччя, Іванівка, Криволука); Теліжинецька сільська рада (с. Теліжинці, Калинівка, Мирне, Пильки, Чижівка); Тернавська сільська рада (с. Тернавка, Сохужинці); Топорівська сільська рада (с. Топори, Топірчики); Тишевичівська сільська рада (с. Тишевичі, Зубарі, Нечаївка); Христівська сільська рада (с. Христівка, Сморшки); Щуровецька сільська рада (с. Щурівці, Забрід, Підлісці, Щурівчики).

В цілому громадські обговорення з вищезазначеного питання тривають  з 03 листопада по 29 листопада 2017 року. Крім громадських слухань громадські обговорення протягом зазначеного періоду проводяться у формі прийому письмових чи усних пропозицій (зауважень), а також у  формі опитувань. Усі матеріали громадського обговорення будуть проаналізовані, в результаті буде оприлюднено Звіт про підсумки громадського обговорення; питання щодо об’єднання територіальних громад буде винесено на розгляд сесії Ізяславської міської  ради для прийняття рішення.