УВАГА! ОБВАЛ СТІНИ

Дата: 03.06.2020 09:26

Увага!

Ізяславська міська рада повідомляє, що на пам'ятці архітектури національного значення –Садиба 01 червня 2020р обвалилась частина стіни фасаду Палацу Сангушків (охор.№ 758/1). Пам'ятка культурної спадщини перебуває в аварійному технічному стані, погодні умови та підвищена вологість також погіршує її технічний  стан.

З метою уникнення загрози життю та здоров'ю наполегливо просимо мешканців та гостей міста утриматись від прогулянок територією пам'ятки та вчинення інших дій, які можуть вплинути на технічний стан пам'ятки архітектури. Звертаємо особливу увагу батьків на необхідність проведення відповідної роз'яснювальної роботи своїм дітям з метою захисту їхнього життя та здоров'я, оскільки в основному відвідувачами зазначеного об'єкта культурної спадщини є підлітки.