Хмельницька область, Ізяславський район

Виконавчий комітет прийняв рішення, що стосуються торгівлі

Дата: 12.05.2020 15:00

ІЗЯСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА

ІЗЯСЛАВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

­­­­­

12  травня  2020  року № 60

Про внесення змін

до деяких рішень

виконавчого комітету

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04.05.2020 № 343 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», керуючись статтями 38, ст.40, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Ізяславської міської ради

в и р і ш и в :

1. Підпункт 1.2. пункту 1 рішення від 20 березня 2020 р. № 33 «Про додаткові заходи, спрямовані на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID 19 на території міста» та рішення від 30 квітня № 59 «Про внесення змін до рішення від 20 березня 2020 р. № 33 «Про додаткові заходи, спрямовані на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID 19 на території міста» вважати такими, що втратили чинність.

2. Керуючому справами (секретарю) виконкому Цисю О.В.: розмістити дане рішення на офіційному сайті міської ради та оприлюднити в місцевих друкованих засобах масової інформації.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на міського голову Корнійчук В.І.

Міський голова                                                                                  В.І.Корнійчук

ІЗЯСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА

ІЗЯСЛАВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

­­­­­12  травня  2020  року № 61

Щодо дрібнороздрібної торгівлі

на території міста в період карантину

З метою надання підтримки малому бізнесу на території міста в період карантину, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04.05.2020 № 343 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», керуючись статтями 30, ст.40, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Ізяславської міської ради

в и р і ш и в :

1. Пункт 1 рішення від 20 березня 2020 р. № 33 «Про додаткові заходи, спрямовані на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID 19 на території міста» вважати таким, що втратив чинність.

2. Дрібнороздрібну торгівлю в м.Ізяслав проводити відповідно до рішення 23ї сесії Ізяславської міської ради 6 скликання від 23 квітня 2012 року № 43 (із змінами).

3. Зобов’язати:

3.1. суб’єктів, що здійснюють дрібнороздрібну торгівлю, дотримуватись санітарних та протиепідемічних вимог, встановлених чинним законодавством на період карантину.

3.2. КП «Комуненерго» вказувати місця торгівлі з дотриманням дистанції між ними не менше 1,5 м

4.Рекомендувати Ізяславському районному управлінню ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області здійснювати контроль за дотриманням п.3 даного рішення.

5. Керуючому справами (секретарю) виконкому Цисю О.В. розмістити дане рішення на офіційному сайті міської ради та оприлюднити в місцевих друкованих засобах масової інформації.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на міського голову Корнійчук В.І.

Міський голова                                                                                  В.І.Корнійчук