Вітання міського голови з нагоди Дня пам`яті та примирення та 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2020 17:22
Кількість переглядів: 2037

Шановні ізяславчани!

8 та 9 травня ми всі разом відзначаємо День пам`яті та примирення, а також 75-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Ще живуть люди, які були безпосередніми учасниками Другої світової війни. Молодші покоління знають про її події з розповідей старших, з книг та кінофільмів. Всіх нас об’єднує пам`ять про багатомільйонні  жертви нацизму по всьому світу, про нелюдські страждання в`язнів концтаборів, всіх, хто пережив найчорніший та найтрагічніший в історії людства час. Пам`ятаючи про це, ми повинні робити все для того, щоб  подібне ніколи не повторилося.

Ми всі повинні пам`ятати про героїзм тих, хто зі зброєю в руках захищав рідну землю,  ціною власного життя рятував світ від нацистського поневолення, приніс народам перемогу та мир.

Шановні ветерани Другої світової війни!

Вітаємо вас з Перемогою над нацизмом у Другій світовій війні і висловлюємо вам  глибоку повагу та щиру вдячність за те, що ви зробили  для всіх нас. Бажаємо всім нам миру та злагоди, міцного здоров`я, щасливого сьогодення та добра!

Вічна пам`ять полеглим, доземний уклін живим!

На жаль, і сьогодні українцям доводиться зі зброєю в руках виборювати свободу та незалежність, територіальну цілісність своєї  країни. Захисники України гідні славних борців з нацизмом у роки Другої світової війни, проявляють  самовідданість та героїзм, викликаючи глибоку шану українського народу.

Слава Україні ! Героям Слава!

міський голова     Валентина Корнійчук