Про рекомендації громадянам щодо пересування містом та перебування в громадських місцях на період карантину

Дата: 30.04.2020 10:23

ІЗЯСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА

ІЗЯСЛАВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

­­­­­29  квітня  2020  року № 52

Про рекомендації громадянам

щодо пересування містом та

перебування в громадських місцях

на період карантину

Виконавчий комітет розглянув рекомендації, викладені в протоколах № 12 позачергового засідання обласної комісії з питань ТЕБ і НС від 25.04.2020 р. та № 11 позачергового засідання районної комісії з питань ТЕБ і НС від 27.04.2020 р. щодо вжиття додаткових обмежувальних заходів у вихідні та святкові дні в період карантину щодо пересування та перебування громадян в громадських місцях та вважає недоцільним введення додаткових обмежень, виходячи з наступних міркувань.

В зв’язку з продовженням дії карантину, постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19» (в редакції від 24.04.2020 р.) до 11 травня 2020 року зокрема, заборонено:

- з 6 квітня 2020 р. перебування в громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски, у тому числі виготовлених самостійно;

- з 6 квітня 2020 р. переміщення групою осіб у кількості більше ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводження осіб, які не досягли 14 років, батьками, усиновлювачами, опікунами, піклувальниками, прийомними батьками, батьками-вихователями, іншими особами відповідно до закону або повнолітніми родичами дитини;

- перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу батьків, усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, інших осіб відповідно до закону або повнолітніх родичів дитини;

- відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та в разі службової необхідності;

- відвідування спортивних та дитячих майданчиків;

- проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів;

- роботу суб’єктів господарювання: закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, побутового обслуговування населення;

- регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, зокрема пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі.

Виконавчий комітет вважає, що при дотриманні громадянами вищевикладених обмежень та здійснення якісного контролю уповноваженими на це органами, їх достатньо для запобігання поширення  коронавірусу COVID-19 на території міста, про що свідчить статистика інфікованих осіб по Хмельницькій області та сусідніх з нею областях станом на 10.00. год. 29.04.2020 р.: Хмельницька - 81, Рівненська - 588, Житомирська - 357, Вінницька - 412, Чернівецька - 1489, Тернопільська - 708.

З огляду на вищенаведене, виконавчий комітет Ізяславської міської ради

в и р і ш и в :

1. Рекомендувати громадянам у вихідні та святкові дні (з 00.01. год. суботи (або першого вихідного дня) до 06.00. год. понеділка (або першого робочого дня після вихідних) в період карантину утримуватись від перебування в громадських місцях та пересуватись по території міста Ізяслав без нагальної потреби.

2. Керуючому справами (секретарю) виконкому Цисю О.В.: оприлюднити дане рішення на офіційному сайті міської ради та в місцевих друкованих засобах інформації.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на міського голову  Корнійчук В.І.

Міський голова                                                                                  В.І.Корнійчук