Рішення виконкому "Про перенесення поминальних днів на території м.Ізяслав"

Дата: 23.04.2020 10:40

ІЗЯСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА

ІЗЯСЛАВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

­­­­­23  квітня  2020  року № 51

Про перенесення поминальних днів

на території м. Ізяслав

В зв’язку з продовженням дії карантину до 11.05.2020 р., з огляду  на пункт 1 постанови № 11 від 21.04.2020 р. Головного державного санітарного лікаря України від 21.04.2020 р., відповідно до ст.ст. 29, 30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19», керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою вжиття додаткових заходів для відвернення загрози та забезпечення безпеки і здоров’я громадян та запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) на території міста, виконавчий комітет Ізяславської міської ради

в и р і ш и в :

1. В період з 00.00. год. 25 квітня по 00.00. год. 27 квітня 2020 року заборонити відвідування кладовищ міста Ізяслав населенням з метою поминальних заходів, у тому числі присутність на них священнослужителів (окрім випадків здійснення поховань померлих, з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема, участі не більше 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше ніж 1,5 м.).

2. Начальнику КП «Комуненерго» (Матвійчук В.В.):

2.1. вжити заходів для закриття кладовищ (окрім випадків поховань померлих, з дотриманням санітарних вимог) у вказаний у пункті 1 рішення період.

2.2. забезпечити розміщення відповідних оголошень на інформаційних дошках та входах на територію кладовищ.

3. Рекомендувати начальнику Ізяславського відділення Славутського відділу поліції (Михалко Л.М.) вжити заходів щодо недопущення відвідування кладовищ міста населенням з метою поминальних заходів, у тому числі присутність на них священнослужителів (окрім випадків поховань померлих, з дотриманням з дотриманням протиепідемічних правил) у вказаний у пункті 1 рішення період.

4. Рекомендувати громадянам та священнослужителям перенести поминальні заходи на території м. Ізяслав на 06 червня 2020 року – Троїцьку батьківську поминальну суботу.

5. Керуючому справами (секретарю) виконкому Цисю О.В.: оприлюднити дане рішення на офіційному сайті міської ради.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови  Калитюк Л.П.

Міський голова                                                                                  В.І.Корнійчук