Проведено дезінфекційно-санітарну обробку території Ізяславського ринку та прилеглих вулиць

Дата: 20.03.2020 15:05

Зранку, 20 березня поточного року, силами Ізяславської 13 державної пожежно-рятувальної частини та Ізяславської державної лікарні ветеринарної медицини за ініціативи Ізяславської міської ради на виконання рішення державної надзвичайної протиепідемічної комісії при районній державній адміністрації від 17 березня плану протиепідемічних заходів, щодо запобігання занесенню і поширенню на території району гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусною інфекцією CОVІD-19 було проведено дезінфекційно-санітарну обробку території Ізяславського ринку та частини прилеглих вулиць М.Микитюка, Шевченка, Вокзальна.
       Згідно рішення виконавчого комітету Ізяславської міської ради  №33 від 20.03.2020 року  "Про додатковві заходи, спрямовані на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території міста" заборонено здійснення дрібнороздрібної (вуличної) торгівлі на період карантину, в тому числі на міському ринку.
            Із особами, які здійснюють господарську діяльність на території місцевого ринку, зустрілись Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук та начальник Ізяславського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Хмельницькій області Юрій Воленюк. Вони провели відповідну інформаційно-роз’яснювальну роботу.
     Нагадуємо: відповідно до статті 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, постановою Кабінету Міністрів України заборонено роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.