Привітання міського голови з Днем державної служби України

Дата: 21.06.2019 11:27

Шановні працівники, ветерани

державної служби!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем державної служби України.

Чесно та шляхетно служити своєму народові та державі в ім’я її процвітання для українців у всі часи було почесним обов’язком. За роки існування інституту державної служби пройдено довгий і складний шлях, напрацьовано чималу нормативно-правову базу.

Нині суспільство покладає на Вас великі сподівання щодо компетентності, професіоналізму у поєднанні з порядністю та людяністю. Довіра до влади, її авторитетність загалом починається з кожного з нас.

Саме тому, шановні, від вашого патріотизму, професійного  сумління, мудрості, щоденної наполегливої праці значною мірою залежить втілення у життя найголовніших функцій держави, благополуччя людей та піднесення іміджу держави.

Бажаю вам невичерпної наснаги, сили волі, терпіння та нових здобутків! Нехай чесність та відповідальність будуть незмінними супутниками при виконанні почесного обов’язку – служінню народу України.

З повагою,

Міський голова       Валентина Корнійчук