З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

Дата: 01.11.2018 15:36

Шановні працівники соціальної сфери!

У першу неділю листопала ми відзначаємо особливе свято – День працівника соціальної сфери. Особливим це свято є тому, що стосується людей, які обрали для себе нелегку, але благородну справу – захищати всіх, хто цього потребує.

Дорогі соціальні працівники! Завдяки вашій праці та турботі, багато співвітчизників відчувають себе потрібними суспільству, захищеними від усіляких негараздів! Для вас це не просто професійний обов’язок, а поклик душі і серця.

Маю надію, що вашу роботу завжди будуть супроводжувати високий професіоналізм, чуйність, співчуття, а тягар відповідальності, який лежить на ваших плечах, буде полегшений щирою вдячністю людей за виявлену до них турботу.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії! Нехай зроблене вами добро множиться та повертається до вас сторицею! Нехай вас та ваші родини оберігає Господь!

З повагою,

Міський голова          Валентина Корнійчук