17 березня - День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

Дата: 14.03.2019 14:50

Шановні працівники комунальних підприємств та

підприємств сфери побутового обслуговування міста!

Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом!

Цей день — це вияв поваги до людей, які своєю працею створюють затишок і комфорт в наших домівках.

Дорогі друзі! Ви обрали нелегку, але дуже важливу роботу. Ви невтомно піклуєтесь, щоб у домівках була вода, тепло, щоб тішили око прибрані вулиці, двори і під’їзди. Ви покращуєте добробут і соціальне самопочуття людей, і в цьому вам допомагають професійне ставлення до справи, ініціативність, відповідальність.

Хочу висловити всім вам щиру вдячність за наполегливу працю, за відданість своїй нелегкій, але такій необхідній для нас справі.

Зичу вам міцного здоров’я, хорошого весняного настрою, наснаги, злагоди, щастя і світлого майбутнього,  добробуту в родинах та щасливої особистої долі. Нехай Ваша праця приносить радість та достаток, а Ваші сьогоднішні досягнення стануть стимулом для нових звершень на благо розвитку нашого міста. Нехай щирі слова людської вдячності щоденно зігрівають Ваші серця та додають сил і натхнення.

З повагою,

Міський голова         Валентина Корнійчук