Ізяславський район, Хмельницька область

Привітання міського голови з Всеукраїнським днем бібліотек

Шановні бібліотекарі!

Сердечно вітаю Вас з професійним святом - Днем Бібліотек! У цей святковий день бажаю всім  святкового настрою.

Бібліотеки виконують в суспільстві високу місію - вони забезпечують доступ до знань, розвивають культуру. Професія бібліотекаря- терпляча, безкорисна, державної ваги робота, яка викликає глибоку повагу і захоплення.
        Нехай це свято принесе у Ваш колектив гордість за свою професію, прагнення до творчості, дух взаєморозуміння з читачами та колегами.
Від усієї душі бажаю, щоб  Бібліотеки і надалі залишатися теплим вогнищем культури і наснаги.          Зичу працівникам бібліотек - тим, хто вірно служить своїй країні на ниві  культури та освіти, міцного здоров'я, невичерпного оптимізму, миру, благополуччя, щастя, добра і процвітання!
Величезне спасибі Вам, дорогі друзі!

З повагою,

Міський голова         Валентина Корнійчук

Картинки по запросу фото привітання  з днем бібліотек