Інформація управління соціального захисту населення Ізяславської РДА

Дата: 16.04.2019 11:38

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК

ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

Відповідно до Наказу Міністерства соціальної політики України від 31.01.2019р. «Про встановлення розмірів грошової компенсації вартості продуктів харчування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2019 рік» № 127, розмір щомісячної виплати громадянам І та ІІ категорій  НЕ змінився і становить відповідно 391,80 грн. та 195,90 грн.

Виплата щорічної допомоги на оздоровлення здійснюється відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2005р. «Про щорічну допомогу на оздоровлення громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» № 562.

Згідно кошторисних призначень в квітні-травні 2019р., при надходженні фінансування,  буде проведено виплату грошової компенсації замість путівки громадянам І категорії, які зверталися з відповідною заявою та документами до 15.10.2018р. ( абз. 2 п. 8 Постанови Кабінету Міністрів України від 23.11.2016р. № 854). Розмір компенсації в 2019 році становить 524,00грн.

З метою своєчасного отримання посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи  І категорії ( перереєстрації) відповідно до п. 7 Постанови Кабінету Міністрів України від 11.07.2018 року «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян» № 551, потрібно до 26.04.2019р. надати в каб. № 10 управління соціального захисту населення Ізяславської РДА копію паспортних даних, кольорове фото 3*4 (1шт.) та написати відповідну заяву. Заміна старого посвідчення на нове відбудеться після 6 травня 2019р. за цією ж адресою.

Телефон для довідок 2-63-27. Начальник відділу управління соціального захисту населення  Ізяславської РДА  О.Білоус.