ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

Дата: 09.11.2018 10:39

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва !

Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди професійного свята, - свята тих, для кого творчість, освіченість, вихованість, духовність, національні традиції стали головними життєвими орієнтирами.

Ваша нива завжди встелена добрими плодами, новими здобутками і високими досягненнями. Без вашого доброго серця, ініціативності, творчої думки та справжнього подвижництва неможливі реальні зміни у нашому суспільному житті.

Саме завдяки Вам наш народ має культурні цінності, що ви кропітко та ретельно зберігаєте, передаючи їх від пращурів до нащадків. Ваша заслуга в тому, що українська культура і досі має характерні особливості, неповторну самобутність, специфічний колорит, які можна впізнати з тисяч інших. Окрім унікальної просвітницької місії ви є носіями культурно-мистецького потенціалу нашої країни, ваші таланти допомагають примножувати духовність та сприяють об'єднанню суспільства.

Ваше мистецтво завжди покращує настрій та налаштовує на творчу хвилю. Без Вас не обходиться жодне свято. Тож не зважаючи на будь-які негаразди у суспільному чи особистому житті, залишайтесь вірними своїй справі.

Від усієї душі бажаю вам особистого щастя, здоров'я, творчої наснаги та натхнення задля плідної праці на ниві розвитку культури та мистецтва.

З повагою,

Міський голова        Валентина Корнійчук