Ізяславська міська рада
Ізяславський район, Хмельницька область

Відбулась двадцять п'ята сесія Ізяславської міської ради 7 скликання

У вівторок, 04 липня 2017 року, відбулась двадцять п'ята сесія Ізяславської міської ради 7 скликання під головуванням міського голови Корнійчук Валентини Іванівни, якій передували засідання постійних комісій ради та засідання погоджувальної ради з детальним розглядом всіх проектів рішень.

На сесії була присутня голова Ізяславської міської виборчої комісії - Костенко Б.С., яка  оголосила про визнання обраним та реєстрацію депутата Ізяславської міської ради Валігури Леоніда Івановича. В результаті внесено зміни в персональний склад виконавчого комітету міської ради, згідно яких його членом, замість Валігури Л.І., став Курельчук Петро Іванович,   директор ДП «Ізяславське лісове господарство».

Депутати прийняли рішення про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік на території Ізяславської міської ради, затвердили Програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Ізяслав на період 2017 - 2021 роки. Кільком мешканцям міста, які брали участь в АТО,  виділена одноразова грошова допомога. Розглянуто ряд земельних питань« повернутися до списку новин