Ізяславський район, Хмельницька область

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого українці  відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.   Пам'ятну дату було встановлено згідно з указом №180/2004 від 11 лютого 2004 року президента України, і вона є щорічною.  Її обрали не випадково. Саме цього дня відзначали річницю завершення виведення радянських військ із Афганістану.

Шановні воїни-інтернаціоналісти!  Ви завжди для всіх були і є прикладом мужності і відваги.

Священною є пам'ять про ваш героїзм при виконанні інтернаціонального обов'язку, готовність платити найдорожчу ціну – своє життя.

Сьогодні ми вшановуємо пам'ять загиблих, схиляємо голову перед їх подвигом, мужністю та витримкою.

Багато хто з воїнів-інтернаціоналістів одними з перших стали на захист кордонів України під час вторгнення російських військ у 2014 році.

Схиляємо голови перед тими, кому не судилось дожити до цих днів, та вшановуємо тих, хто й нині залишається зразком справжньої мужності, братерства та самовідданості для молодих поколінь. Пам’ять про події тих років, безповоротні втрати, «афганські поховання» в містах та селах,  страшне горе матерів, дружин і дітей, назавжди залишаться в наших серцях.