Ізяславський район, Хмельницька область

ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Традиційно в світлий день Покрови Пресвятої Богородиці ми відзначаємо День захисника України. Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже вони поєднали в собі символ віри та нездоланності духу.

День Захисника України - це свято, яке посіло гідне місце серед самих почесних та достойних, ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого звання – захисника України: від вкритих сивиною і увінчаних нагородами фронтовиків до молоді, яка лише нещодавно одягла військову форму, від воїнів-інтернаціоналістів до учасників антитерористичної операції. Цей день об"єднує різні покоління, кожне з яких має своїх українських Героїв.

Сьогодні все свідоме українство, всі ті хто вважає себе не тільки народом, а в першу чергу величною українською нацією, віддає данину шани і поваги тим, хто інтереси України, її державності поклали вище за власне життя, добробут і благополуччя своїх рідних і близьких. Вшановуємо міцність духу наших славних предків та пишаємось хоробрістю сучасних героїв – захисників української землі!

Шановні захисники! Від щирого серця бажаю щастя, здоров’я, родинної злагоди, оптимізму і миру! Нехай це свято відважних і мужніх людей завжди буде мирним і радісним, а любов до України й людська шана надихають на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові! У свято Покрови нехай Божа Матір буде прихильною до кожної родини, до нашої рідної України.

Із Днем захисника України і святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Слава Україні! Героям СЛАВА!

З повагою,

Міський голова              Валентина Корнійчук