Ізяславський район, Хмельницька область

ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ

Шановні ветерани!

від щирого серця вітаю  Вас з

Днем визволення України від фашистських загарбників!

В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності. Минають роки, змінюються покоління, але пам'ять про ті буремні роки, коли здригалася рідна земля, горіли села, гинули тисячі мирних жителів, назавжди залишиться в наших серцях. Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним.

Шановні ветерани! Ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь. Ви багато разів дивились у очі смерті, втрачали бойових побратимів, однак мужньо боролися за кожен клаптик рідної землі. Ваша воля до перемоги, сміливість знищили підступні наміри ворога.

Вічна Вам слава за те, що відстояли свободу й честь, незалежність нашої Батьківщини, зуміли здолати потужний натиск ворога. Ваш подвиг завжди буде прикладом служіння Вітчизні, взірцем патріотизму і самопожертви заради миру на землі.

Сердечно вітаю Вас, ветеранів, всіх жителів нашого Ізяслава із святом визволення від німецько-фашистських загарбників. Міцного здоров'я, довгих років життя, любові та уваги рідних.

Щиро дякую усім ветеранам Другої світової війни, учасникам визвольної боротьби, сучасним героям за самовідданість і любов до Батьківщини.

Честь вам і слава!

Слава Україні!