Привітання з Днем Соборності

Дата: 22.01.2018 08:28

Шановні Ізяславчани!

Щиро вітаю Вас з Днем Соборності України! Віками   український народ боровся за свою державність, багато крові кращих синів і доньок України пролито за прагнення бути вільними  та незалежними в своїй українській державі.

Та збулися пророчі слова Великого Кобзаря про сім’ю велику, сім’ю вольну, нову, про нашу українську державу, яку ми маємо сьогодні. І я вірю, я переконана, що  територіальна цілісність України,   залишатиметься непорушною  не дивлячись ні на які зазіхання підступних ворогів.

Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ зможемо досягти величної мети – зберегти нашу державу, відновити її кордони та здійснити побудову економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Тож, оберігаймо та створюймо  все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності, соборності та  державності

Бажаю усім міцного здоров’я, щастя, добробуту, миру і плідної співпраці. Нехай все задумане на користь і благо нашої країни та її працьовитого люду буде успішно реалізоване.

Зі святом вас, шановні!

Міський голова                               Валентина Корнійчук