Ізяславська міська рада
Ізяславський район, Хмельницька область

Привітання міського голови з Днем працівника лісу

Шановні працівники та ветерани лісового господарства,всі, хто вболіває за долю лісу!

Вітаю Вас зі святом – Днем працівника лісу!

Це свято всіх людей, хто з чистими думками приходить до лісу і плекає його,  людей працьовитих,  мудрих, які  зберігають, примножують,  дбайливо  і раціонально  використовують це  безцінне  багатство рідної України.

Велике спасибі Вам за  сумлінний і невтомний труд та самовідданість, які є  запорукою процвітання лісової галузі країни!

Нехай Вас не залишає почуття гордості за обрану професію, бо саме від Вашої роботи залежать і добробут, і самопочуття, і хороший настрій наших співвітчизників. На вас лежить велика відповідальність перед Україною, українцями і головне – нашими дітьми, бо саме вони оцінюватимуть Вашу роботу.

Висловлюю велику вдячність ізяславчанам, які долучаються до справи вирощування лісу, дбають про його чистоту та оберігають затишок, створений лісівниками.

Традиційно зичу кожному міцного здоров’я, яке маєте щастя черпати від самої природи, благополуччя та достатку. Бажаю Вам святкового настрою, побільше сонячних днів, щедрих на добро, віри у себе та свої сили – заради гарного та мирного майбутнього нашої Ізяславщини

Нехай у Ваших оселях буде злагода, у серцях – доброта і любов, у справах – натхнення і впевненість у завтрашньому дні! Нехай Ізяславщина ніколи не бідніє на  зелені насадження – справжні оази людського життя.

З повагою,

Міський голова          Валентина Корнійчук« повернутися до списку новин