16 липня - День прийняття Декларації про державний суверенітет України

Дата: 16.07.2024 11:25

День прийняття Декларації про державний суверенітет України

Прийняття Верховною Радою України Декларації про державний суверенітет України 16 липня 1990 року — є однією з найбільш визначних подій в історії сучасної України.

Затверджений Документ заклав підвалини, на яких ми побудували нашу країну: цінностях демократії, правах і свободах громадянина; недоторканності державних кордонів України; визначення українського народу єдиним джерелом влади.

Після 34 років з часу прийняття Декларації, українці зі зброєю в руках знову відстоюють своє право жити у незалежній, демократичній, квітучій європейській державі. У наших серцях назавжди залишаться ті, хто віддав своє життя у боротьбі за свободу і незалежність України!

Щоденний подвиг наших захисників і захисниць, волонтерів, медиків, вчителів усіх, хто кожного дня наближає нашу Перемогу, дає непохитну віру — Україна відстояла свою незалежність у 1990 році, відстоїмо її і зараз!

Слава Україні! Героям Слава!