Проєкти на засідання виконавчого комітету Ізяславської міської ради VIII скликання 26 червня 2024 року

Дата: 19.06.2024 17:02

питань, що розглядатимуться на засіданні виконавчого комітету

26 червня 2024 року

1. Про схвалення проєкту рішення «Про внесення змін до бюджету Ізяславської міської територіальної громади на 2024 рік»

2. Про затвердження актів визначення розміру збитків

3. Про надання дозволу на  вчинення правочину

4. Про встановлення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування

5. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

6. Про подання органу опіки та піклування

7. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 05 червня 2024 року № 131 «Про створення комісії із встановлення факту здійснення догляду (постійного догляду)»

8. Про розгляд звіту про виконання фінансового плану КП «Житлокомунсервіс» за І квартал 2024 року

9. Про внесення змін до фінансового плану КНП «Ізяславський центр ПМСД» на 2024 рік

10. Про внесення змін до фінансового плану КНП «Ізяславська МБЛ» на 2024 рік

11. Про видачу дозволу на порушення об’єкта благоустрою

12. Про постановку на квартирний облік

13. Про включення квартир до числа службових

14. Про видалення зелених насаджень

15. Про внесення змін до рішення від 20 грудня 2023 року № 267 «Про створення і використання місцевого матеріального резерву Ізяславської міської територіальної громади для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій»

16. Про погодження штатного розпису КП «Сошне»

17. Про  внесення змін до структури та штатної чисельності КЗ «Ізяславський ЦКП»

18. Про надання грошової допомоги на поховання осіб, які загинули (померли) внаслідок збройної агресії Російської Федерації