Про необхідність дотримання Правил безпеки громадян на залізничному транспорті задля збереження життя та здоров’я
Громадяни постійно забувають про те, що залізниця є зоною підвищеної небезпеки причому двох видів: наїзду рухомого складу і ураження електричним струмом високої напруги. Особливо діти не задумуються про небезпеку - розважаються на залізничних коліях, чіпляються за автозчепи і підніжки вагонів, шукають забав, наражають себе на небезпеку для того, щоб розмістити екстремальне фото в соціальних мережах, виділитись серед друзів, не розуміючи, що номінальна напруга в контактній мережі складає 27,5 тисяч вольт, а гальмівний шлях поїздів в середньому становить 600-800 метрів.
Практично неможливо огородити тисячі кілометрів магістралі, як огороджуються промислові об’єкти.
Окрім того, машиніст локомотива не може відразу зупинити поїзд і попередити наїзд. Візуально, особливо в темний період доби, дуже важко визначити, з якою швидкістю прямує поїзд. Помилка при оцінці швидкості поїзда часто коштує людині життя.
А тому пам’ятайте та нагадуйте своїм дітям, рідним, знайомим про небезпечність перебування поблизу залізничних об’єктів і про необхідність дотримання Правил безпеки громадян на залізничному транспорті задля збереження життя та здоров’я.