12 грудня - День Сухопутних військ Збройних Сил України!

Дата: 12.12.2023 09:46

Сьогодні, 12 грудня, - День Сухопутних військ Збройних Сил України!

В усі часи сухопутні війська були і залишаються особливою гордістю багатьох поколінь захисників України. Половина бойового складу Збройних Сил України — це Сухопутні війська. Це фундамент української армії, її становий хребет, гордість українців та найстрашніший сон для окупанта! Сухопутні війська продовжують нищити рашистів на всіх напрямках силами і засобами всієї своєї потужності - механізованих і танкових військ, ракетних військ і артилерії, частин і підрозділів протиповітряної оборони, армійської авіації, технічного і тилового забезпечення та спеціальних військ. Вони крок за кроком звільняють українські землі, йдуть в наступ та захищають кожний метр території нашої Батьківщини. Немає такої сили, щоб могла порушити дух і волю українського воїна.

Мужністю та героїзмом воїни-піхотинці завоювали всенародну шану та повагу, вписали яскраві сторінки доблесті й відваги в літопис військової слави Українського народу.

Вклоняємось перед пам’яттю українських воїнів, які віддали своє життя за краще майбутнє рідної країни.

Честь і слава воїнам Сухопутних військ!

Слава Україні!