Закликаємо зустріти полеглих Героїв «живим коридором» з українською символікою

Дата: 18.10.2023 16:46

Завтра, 19 жовтня, навіки повертаються на малу Батьківщину двоє Новітніх Героїв:

30-річний солдат, стрілець стрілецького  відділення стрілецького взводу стрілецької роти стрілецького батальйону, житель с.Криволука Демчик Андрій, котрий, захищаючи наш спокій та Україну, загинув 13 жовтня в результаті ворожого обстрілу на Харківщині;

34-річний ізяславчанин, молодший сержант Гжелько Володимир, котрий загинув 15 жовтня внаслідок мінно-вибухової травми на Луганщині.

Після важких й виснажливих боїв на полі бою оборонці нарешті знайдуть спочинок у рідних краях.

Орієнтовно о 09.00 год. маршрут кортежу пролягатиме через місто Ізяслав (при в’їзді у місто від м.Шепетівка, по вулицях Незалежності, Грушевського, Шевченка, при в’їзді біля магазину «Зайка») до рідного дому бійця  Володимира Гжелька (вул.Шевченка, БОС 9). Після цього кортеж рушить до рідної домівки воїна Андрія Демчика (маршрут пролягатиме по вулицях Шевченка, Грушевського, Заславська, в сторону села Сошного) в с.Криволука.

Цього ж дня відбудеться церемонія прощання за загиблими бійцями:

об 11.30 год. - церемонія прощання на подвір’ї дому воїна Володимира Гжелька, далі - на центральній площі м.Ізяслав,  після чого - заупокійна служба за Новітнім Героєм у храмі святого Миколая Чудотворця Православної Церкви України. По завершенню траурна хода рушить до Алеї почесних поховань, що на кладовищі м.Ізяслав (виїзд на Шепетівку), де і відбудеться обряд поховання;

о 13.00 год. - церемонія прощання та відспівування священнослужителями на подвір’ї дому воїна Андрія Демчика (в с.Криволука). По завершенню траурна хода рушить до місцевого кладовища, де і відбудеться обряд поховання.

Наші безстрашні захисники воюють у надважких умовах, чоловіки і жінки героїчно жертвують своїм життям заради виживання цілої країни. А тому закликаємо громадськість Ізяславщини спільною молитвою віддати шану та провести в останню путь Воїнів Світла «живим коридором» з українською символікою. Ми зобов'язані віддати належну і, на жаль, останню шану нашим оборонцям...