До уваги учасників дорожнього руху, з 01 жовтня вмикаємо ближнє світло фар авто

Дата: 02.10.2023 20:33

Нагадуємо, що згідно з пунктом 9.8 Правил дорожнього руху, денні ходові вогні або ближнє світло фар на всіх механічних транспортних засобах має бути увімкнене поза населеними пунктами у будь-який час доби з 1 жовтня до 1 травня. Саме у цей період видимість через погодні умови знижується, а світловий день скорочується.

Мета такої вимоги — додатково позначати транспортний засіб в умовах недостатньої видимості для пішоходів та інших учасників руху в осінньо-зимовий період і запобігати тим самим виникненню ДТП.

У разі знехтування цих вимог, водія буде притягнуто до відповідальності відповідно до чинного законодавства.

Тож будьте відповідальними й безпечних вам доріг!