Вкотре горе і смуток чорним крилом накривають Ізяславщину

Дата: 04.08.2023 20:18

Ізяславська громада очікувала на звістку про прибуття траурного кортежу із загиблим захисником із с.Радошівка Тимощуком Віталієм Олексійовичем, як в цю мить страшне оповіщення про непоправну втрату вручили ще одній сімї нашого краю. Ще одна мати почула страшне: «Ваш син загинув на війні»… Ця трагічна звістка оповила родину Карпових з с.Білогородка. Захищаючи Україну від російських загарбників, 03 серпня на Донеччині загинув наш 44-річний земляк, солдат, водій-електрик апаратного взводу зв’язку роти зв’язку тилового пункту управління польового вузла зв’язку Карпов Олександр Леонідович.

Підла смерть, яку сіє на рідній землі московська орда, вирвала з наших рядів повного сил та оптимізму чоловіка, якого попереду чекало світле і перспективне майбутнє, якби не ця проклята війна.

Жодні слова не зменшать біль утрати рідних Новітнього Героя. У скорботі низько схиляють мешканці Ізяславщини голови перед вічною і світлою пам'яттю Воїна. Висловлюємо найщиріші співчуття родині, друзям та побратимам військовослужбовця.

Наш оборонець зробив неймовірне – став променем світла, який протистояв повномасштабній темряві. А тому нехай світлі спогади про Олександра Карпова завжди будуть сильнішими за смерть…

Про церемонію прощання з Героєм та чин похорону буде повідомлено додатково.