Зловісна тінь війни знову сягнула Ізяславщини

Дата: 30.07.2023 14:09

Зловісна тінь війни знову сягнула Ізяславщини. Безжальна війна забрала ще одного нашого Новітнього Героя, мешканця с.Михнів, молодшого сержанта, начальника радіолокаційної станції радіолокаційного взводу батареї управління та артилерійської розвідки Томчука Віталія Павловича. Життя вольового та мужнього воїна обірвалось 25 липня 2023 року в одній із  найгарячіших точок цієї війни – на Донеччині. Віталію виповнилося всього лише 33 роки, попереду ще ціле життя…

Та він, являючись справжнім патріотом, не зміг залишитись осторонь, спостерігаючи як російський окупант нищить все близьке українському серцю. Із перших днів повномасштабної війни наш воїн-земляк пішов добровольцем захищати рідну землю від підлого ворога. Хоробрий воїн захищав не тільки Україну, а й кожного з нас, нашу свободу та незалежність. Та на жаль, ненависна війна з росією забирає життя вірних синів та доньок України, в яких попереду мало б бути мирне та щасливе життя.

Мама втратила сина, кохана – люблячого та турботливого чоловіка, діти – найкращого у світі татка, друзі – вірного товариша, Ізяславщина та Україна – Героя...

Важко знайти слова втіхи для рідних, неможливо заспокоїти біль та гіркоту втрати. Кожен загиблий воїн – це шрам на душі кожного з нас.

Віталій Томчук навіки буде взірцем мужності, патріотизму та нескореності.

У цей важкий час приносимо щирі співчуття рідним і близьким оборонця, розділяємо ваш біль та у скорботі й молитві низько схиляємо голови, вшановуючи подвиг вірного захисника України.

Вічна пам’ять і вічна слава Українському Захисникові!

Про дату та час прибуття транспорту із тілом загиблого земляка та чину поховання молодого воїна буде повідомлено додатково.