Вічна пам’ять Герою-земляку

Дата: 21.07.2023 11:40

Минає третій рік як Ізяславська громада вкотре відчула гіркоту втрати свого Новітнього Героя. 20 липня 2020 року перестало битись гаряче серце нашого земляка, учасника АТО, старшого матроса Василя Кравченка, який служив у десантно-штурмовій роті окремого батальйону морської піхоти Збройних Сил України. До останньої хвилини свого життя залишався вірним військовій присязі, своїй Батьківщині та українському народу. Тепер він у Небесному Війську!

Ця річниця гіркої розлуки, вічного жалю і світлої пам'яті Новітнього Героя!

Розділяючи з рідними скорботу та біль втрати, небайдужі мешканці Ізяславщини  прийшли до місця останнього спочинку бійця, щоб віддати данину пам’яті  Василя, який віддав своє життя в боротьбі за нашу незалежність свободу та волю.

Минає річниця від дня загибелі нашого земляка, проте окупант досі цинічно знищує цвіт нашої нації. А тому наш священний обов’язок завжди пам’ятати, якою дорогою ціною нам дістається кожна хвилина мирного життя та незалежність України, а також зробити все можливе, щоб жертва Василя Кравченка та інших Новітніх Героїв не була марною, щоб прапор України гордо майорів над вільною, мирною незалежною Державою.

Низький уклін та безмежна вдячність нашим Героям за захист рідної землі та майбутніх поколінь.

Вічна і світла пам’ять...

Герої не вмирають!