У черговий раз на землю Ізяславщини прийшла чорна звістка біди

Дата: 14.03.2022 16:20

12 березня Ізяславщина втратила ще одного військовослужбовця – водія-регулювальника військової частини А7083 старшого солдата Севрука Олександра Сергійовича із с.Радошівка. Йому було всього 33 роки.

Він до кінця з честю та гідністю виконував свій громадянський та військовий обов’язок. В останню путь загиблого земляка прийшли провести жителі села, бойові побратими, представники місцевої влади.

На жаль, словами важко загоїти у серці болючу рану втрати, адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить щиро поділяємо горе матері,  сестри та брата, дружини та четверо дітей загиблого. Разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі. Вічна пам’ять та слава воїну України!