ЗАКОНОДАВСТВО

Закон України «Про благоустрій населених пунктів»

Закон України «Про оцінку впливу на довкілля»

Закон України  «Про охорону навколишнього природного  середовища»

Закон України  «Про оцінку впливу на довкілля»

Закон України «Про природно-заповідний фонд України»

Закон України «Про охорону культурної спадщини»

Закон України «Про Червону книгу України»

Закон України «Про дорожній рух»

Закон України «Про автомобільні дороги»

Закон України «Про поховання та похоронну справу»

Порядок проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою населених пунктів, затверджений  наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 23 вересня 2003 року №154, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 12 лютого 2004 року за №189/8788.

Правила утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затверджені наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово- комунального господарства України від 10 квітня 2006 року №105, зареєстровані у  Міністерстві  юстиції України 27 липня 2006 року за № 880/12754.

Правила будови і безпечної експлуатації атракціонної техніки, затверджені наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 01 березня 2006 року №110, зареєстровані у Міністерстві юстиції України 07 квітня 2006 року за №405/12279.

Правила пожежної безпеки в Україні, затверджені наказом Міністерства внутрішніх справ України від 30 грудня 2014 року №1417, зареєстровані  у  Міністерстві юстиції України 05  березня 2015  року за №252/26697.

Державні санітарні норми та правила утримання територій населених місць, затверджені наказом Міністерства охорони здоров’я України  від  17 березня 2011 року №145, зареєстровані у Міністерстві юстиції України 05 квітня 2011 року за №457/19195.

Правила технічної експлуатації систем водопостачання та водовідведення населених пунктів України, затверджені наказом Державного комітету України по житлово-комунальному господарству від 05 липня 1995 року № 30, зареєстровані у Міністерстві юстиції України 21 липня 1995 року за № 231/767.