У пам'ять Новітнього Героя

Дата: 17.08.2024 21:29

Сьогодні, 17 серпня, ми з глибоким сумом та безмежною вдячністю згадуємо Новітнього Героя, чия зірка  рік тому згасла… Клята війна на Луганщині забрала життя 29-річного білогородчанина, навідника парашутно-десантної роти 3 парашутно-десантного батальйону Андрусевича Олексія Костянтиновича.

Олексій був не просто солдатом - він був сином, братом, другом, і справжнім патріотом своєї Батьківщини. Кожен метр української землі, який він разом із побратимами захищав, кожна мить миру, яку ми маємо завдяки таким героям, як він, - це невмируще свідчення його відваги.

Наш земляк загинув, та його подвиг живе. Його героїзм та самопожертва назавжди закарбуються в історії нашого народу.

Нехай же ці жовто-блакитні квіти, покладені до останнього місця спочинку Олексія, стануть символічним вираженням пекучого, невимовленого болю, нашої туги за втраченим життям. А світла пам'ять про Воїна Світла - завжди служить нагадуванням про те, що свобода й незалежність нашої країни вартують зусиль кожного із нас.

Герої не вмирають, вони живуть у наших серцях, у нашій боротьбі за мирне майбутнє України.