У пошуках лікаря?

Дата: 23.07.2024 11:54

Фото без описуФото без опису

У вас народилася дитина і ви шукаєте педіатра, щоб укласти декларацію? Або ваш сімейний лікар звільнився і ви шукаєте іншого? Ви ВПО і не маєте зв’язку з вашим попереднім лікарем?
    Запрошуємо до КНП «Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги» для укладення декларації з лікарями! Щодня, окрім неділі, здійснюють прийом лікарі: терапевти, педіатри, сімейні лікарі, котрі гарантують якісну і кваліфіковану медичну допомогу. Адреса: КНП «Ізяславський центр ПМСД» м. Ізяслав, вул. Шевченка 10-В, (ІІ поверх, вхід від замку Сангушків). Тел. реєстратури: 4-26-00, 098-85-30-878
        Вчергове знайомимо Вас з лікарями:
✅ГРОСАРЧУК ВІКТОРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА – Лікар загальної практики – сімейної медицини. (кабінет №7)
✅ЗЛАМАН ОКСАНА АНАТОЛІЇВНА – Лікар загальної практики – сімейної медицини (кабінет №1)
✅СТАВНІЙЧУК АЛЛА ВОЛОДИМИРІВНА – Лікар загальної практики – сімейної медицини (кабінет №3)
✅ГЛЕБА ГАЛИНА МИХАЙЛІВНА – Лікар загальної практики – сімейної медицини (кабінет №6)
✅ЩУР ПЕТРО МАКСИМОВИЧ – Лікар загальної практики – сімейної медицини (кабінет №5)
✅КОНДРАШЕВА НАТАЛІЯ ВІКТОРІВНА – Лікар-педіатр (кабінет №16)
✅ЯРОВА НАТАЛІЯ ВІКТОРІВНА – Лікар-педіатр (кабінет №2)
✅ГРОСАРЧУК СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ – Лікар-терапевт (кабінет №7)
✅ВАРГА РАЇСА АНТОНІВНА – Лікар-терапевт (кабінет№8)
✅ШМИГЕЛЬСЬКА МАРІЯ МИКОЛАЇВНА – Лікар-педіатр (кабінет №16)