В темні часи несімо світло дітям!

Дата: 07.06.2024 15:40

6 червня на базі КУ «Центр надання соціальних послуг» Ізяславської міської ради фахівцем із соціальної роботи Євгенією Ткачук був проведений тренінг із дітьми  з внутрішньо переміщених родин та з родин, які потрапили у складні життєві обставини.

Фото без описуУ ході проведеного заходу діти мали  можливість познайомитись один з одним, взяти участь у занятті арттерапевтичного характеру, отримати нову інформацію щодо принципів збереження здоров’я. Також  для учасників тренінгу були запропоновані завдання, спрямовані на розвиток дрібної моторики (ліплення із пластиліну, малювання із використанням нетрадиційних методик), ігри  для активізації тактильних відчуттів (гра «Чарівна торбинка») із музичним супроводом.

Під час тренінгового заняття діти знайшли нових друзів, отримали багато яскравих вражень та позитивних емоцій, а  фахівці та батьки - щасливі посмішки дітей!

За матеріалами КУ «Центр надання соціальних послуг»

Ізяславської міської ради