ОГОЛОШЕННЯ

Продаж на аукціоні без умов об’єкта малої приватизації – нежитлової будівлі по вул.Б.Хмельницького, 69 м.Ізяслав

Ізяславська міська рада повідомляє, що в електронній торговій системі через оператора електронного майданчика Zakupki.Prom.ua опубліковано оголошення про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні без умов об’єкта малої приватизації – нежитлової будівлі по вул.Б.Хмельницького, 69,  м.Ізяслав Шепетівського району Хмельницької області загальною площею 533,5 кв.м.

10:01:54 13.11.2023

Аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни об’єкта малої приватизації

Ізяславська міська рада повідомляє, що в електронній торговій системі через оператора електронного майданчика Zakupki.Prom.ua опубліковано оголошення про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни об’єкта малої приватизації – нежитлова будівля по вул.Незалежності, 13, м.Ізяслав Шепетівського району Хмельницької області, загальна площа об'єкта 873,8 кв.м.

15:03:16 24.10.2023

Аукціон не відбувся

Ізяславська міська рада повідомляє, що аукціон без умов із зниженням стартової ціни об’єкта малої приватизації – нежитлова будівля по вул.Незалежності, 13, м.Ізяслав Шепетівського району Хмельницької області, загальна площа об'єкта 873,8 кв.м. (Ідентифікатор аукціону SPE001-UA-20231011-68278) – не відбувся .

10:50:56 20.10.2023

Продаж на аукціоні без умов із зниженням стартової ціни об’єкта малої приватизації - нежитлова будівля по вул.Незалежності, 13, м.Ізяслав

Ізяславська міська рада повідомляє, що в електронній торговій системі через оператора електронного майданчика Zakupki.Prom.ua опубліковано оголошення про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні без умов із зниженням стартової ціни об’єкта малої приватизації – нежитлова будівля по вул.Незалежності, 13, м.Ізяслав Шепетівського району Хмельницької області, загальна площа об'єкта 873,8 кв.м.

13:22:47 13.10.2023

Продаж на аукціоні без умов об’єкта малої приватизації – гаража по вул. Незалежності, 13/18-В, м.Ізяслав

Ізяславська міська рада повідомляє, що в електронній торговій системі через оператора електронного майданчика Zakupki.Prom.ua опубліковано оголошення про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні без умов об’єкта малої приватизації – гаража по вул. Незалежності, 13/18-В, м.Ізяслав Шепетівського району Хмельницької області загальною площею 42,1 кв.м.

15:57:15 22.09.2023

Оголошення про продаж на аукціоні без умов об’єкта малої приватизації – виробничого будинку з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами по вул. Миколи Микитюка, 106-К, м.Ізяслав

Ізяславська міська рада повідомляє, що в електронній торговій системі через оператора електронного майданчика Zakupki.Prom.ua опубліковано оголошення про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні без умов об’єкта малої приватизації – виробничого будинку з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами по вул. Миколи Микитюка, 106-К,  м.Ізяслав Шепетівського району Хмельницької області загальною площею 1319,6 кв.м.

15:37:34 22.09.2023

Продаж нежитлової будівлі по вул.Незалежності, 13

Ізяславська міська рада повідомляє, що в електронній торговій системі через оператора електронного майданчика Zakupki.Prom.ua опубліковано оголошення про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні без умов об’єкта малої приватизації – нежитлова будівля по вул.Незалежності, 13, м.Ізяслав Шепетівського району Хмельницької області, загальна площа об'єкта 873,8 кв.м.

15:35:26 22.09.2023

Завершено приватизацію об’єкта малої приватизації - гаража по вул.Незалежності, 13/18-Г, м.Ізяслав загальною площею 26,9 кв.м.

Відповідно до   Закону України «Про  приватизацію державного та комунального майна», Порядку проведення електронних аукціонів  для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 № 432 (зі змінами), враховуючи розпорядження № 126-р від 22.06.2023 року «Про затвердження умов продажу об’єкта малої приватизації – гаража по вул.Незалежності, 13/18-Г, м.Ізяслав», протокол про результати електронного аукціону №SPE001-UA-20230625-25237, сформований 18.07.2023 року, договір купівлі-продажу гаража від 18.08.2023 року, здійснення покупцем оплати за укладеним договором в повному обсязі, відповідно до рішення сорок другої (позачергової) сесії Ізяславської міської ради восьмого скликання від 21 серпня 2023 року №1 «Про завершення приватизації об’єкта малої приватизації - гаража по вул.Незалежності, 13/18-Г, м.Ізяслав» завершено приватизацію об’єкта малої приватизації - гаража по вул.Незалежності, 13/18-Г, м.Ізяслав загальною площею 26,9 кв.м.

17:12:49 22.08.2023

Оголошення про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні без умов об’єкта малої приватизації – гаража по вул. Незалежності, 13/18-Г м.Ізяслав

Ізяславська міська рада повідомляє, що в електронній торговій системі через оператора електронного майданчика Zakupki.Prom.ua опубліковано оголошення про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні без умов об’єкта малої приватизації – гаража по вул. Незалежності, 13/18-Г, м.Ізяслав Шепетівського району Хмельницької області загальною площею 26,9 кв.м.

10:22:01 27.06.2023