Вітання Ізяславського міського голови із ДНЕМ МАТЕРІ

Дата: 08.05.2021 19:15

Дорогі і любі наші матері!

Кожен із нас від дитинства й до своїх останніх днів несе в душі єдиний і неповторний образ – образ мами, яка все зрозуміє, пробачить і завжди любитиме, незважаючи ні на що. У цілому світі мірою гідності людини вважається його подяка Матері за життя, за всі її старання, виховання й самопожертву. Материнська любов зігріває нас упродовж усього життєвого шляху, і лише з утратою такої близької та улюбленої людини, як мама, ми розуміємо, як нам бракує її мудрості та теплоти.

Від щирого серця вітаю всіх мам із їхнім святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість. У цей святковий день, милі, дорогі матері, прийміть слова вдячності, любові й пошани!

Хай у ваших очах не гаснуть усмішки, а діти ніколи не забувають!

Зі святом!

Із щирою любов’ю та повагою,

Сергій ШЛЕГЕЛЬ,

Ізяславський міський голова