Ізяславська міська громада
Хмельницька область, Шепетівський район

2020-2019 роки

Оголошення

 

Оголошення про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності від 30 жовтня 2020 року

03.11.2020

 

ОГОЛОШЕННЯ про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності від 20 жовтня 2020 року

20.10.2020

 

Оголошення Ізяславська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, якого буде залучено до проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок

15/10/2020

 

Ізяславська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, якого буде залучено до проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок.

 

Повідомлення про початок розроблення містобудівної документації – «Генеральний план та план зонування міста Ізяслав Ізяславського району Хмельницької області»

 

ОГОЛОШЕННЯ про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності від 26 червня 2020 року

 

Ізяславська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, якого буде залучено до проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок.

 

Оголошення про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності від 03 квітня 2020 року

 

Рішення виконавчого комітету "Про визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування № 1 «Залізничний вокзал – Лікарня» в м. Ізяслав" (оприлюднено 23.03.2020 року)

Протокол засідання конкурсного комітету

 

Оголошення про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності від 07 лютого 2020 року

Протокол засідання конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності


Ізяславська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, якого буде залучено до проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок та оцінки нерухомого майна

 

 

ІНФОРМАЦІЯ
Ізяславської міської ради
про намір передати в оренду комунальне майно

    З метою вивчення попиту Ізяславська міська рада повідомляє про намір передати в оренду комунальне майно – приміщення №7 площею 11,3 кв.м. на І поверсі нежитлової будівлі по вул. Шевченка, 10 В у м. Ізяслав.

    Балансоутримувач: Ізяславська міська рада. Строк оренди: 5 років, якщо орендар не пропонує менший термін. Мета використання: за пропозиціями потенційних орендарів в  межах цільового призначення будівлі. Розмір орендної плати визначатиметься в залежності від виду цільового використання орендарем комунального майна. Орендні ставки за використання комунального майна затверджені рішенням 5 сесії міської ради від 17.03.2011р №14 (зі змінами).

       Заяви приймаються за адресою: м. Ізяслав, вул. Незалежності, 43 (приміщення міської ради), тел. (03852) 4-21-36, факс (03852)4-21-32.

       Останній день прийому заяв: 30.08.2019р до 16.00 год.

 

ОГОЛОШЕННЯ

Ізяславська міська рада повідомляє, що переможцем конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності від 09 серпня 2019 року визнано ПП «Ізяслав-експерт» (м.Ізяслав).

Об’єкт оцінки: нежитлова будівля загальною площею 2712,9 кв.м. по вул. Шевченка, 10 «В» у м.Ізяслав.

Мета проведення незалежної оцінки – визначення вартості для розрахунку розміру орендної плати для укладення договору оренди.

Вартість виконання робіт – 1960 (одна тисяча дев’ятсот шістдесят) грн. 00 коп.

Термін виконання робіт –  5 календарних  днів (після отримання в повному обсязі необхідної документації та інформації про об’єкт оцінки).

 

 

До уваги

мешканців міста Ізяслав та с. Михля, які користуються земельними ділянками для городництва в районі очисних споруд!

 

   31 липня 2019 року розпочаті земляні роботи по капітальному ремонту напірного каналізаційного колектора, який буде проходити від каналізаційної насосної станції (вул. Горинська) по території городів «Лонка», територією установи ІВК № 31, біля Ізяславського НВК № 3 (м-н.Лабази), житлового будинку вул. Гагаріна,29А, далі вул. Лабази, Чехова (до об’їзної дороги) та по городах, які розміщені за дорогою в напрямку очисних споруд.

       Прохання до власників городів не затягувати збирання врожаю, посприявши проведенню будівельно-монтажних робіт по влаштуванню колектора.

      За довідками по проходженню траси звертатись в адміністрацію водоканалу: м. Ізяслав вул. Шевченка, 19 або  за тел.4-07-24, 4-23-99, або до майстра очисних споруд.

 

         Адміністрація КП «Ізяславводоканал»

Оголошення

   Ізяславська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, якого буде залучено до проведення експертної оцінки нерухомого майна

 

Об’єкт оцінки:    

      1. Нежитлова будівля загальною площею 2712,9 кв.м. по вул. Шевченка, 10 В у м. Ізяслав (власник - Ізяславська міська рада)

Мета проведення незалежної оцінки: визначення вартості для розрахунку розміру орендної плати для укладення договорів оренди.

Балансова залишкова вартість основних засобів – 3784645,93 грн.

Замовник та платник робіт з оцінки – Ізяславська міська рада.

Основні ознаки подібності об’єкта оцінки: окремі будівлі, зокрема порівняної площі та за функціональним призначенням.

Додаткові ознаки подібності об’єкта оцінки: нерухомість комплексного використання (об'єкти, які поєднують два та більше видів функціонального призначення), інші види функціонального використання.

Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки об’єкта оцінки – 1961 грн.

     Термін виконання робіт – до 10 календарних днів з моменту заключення договору.

     Конкурсний відбір буде здійснюватись відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого рішенням 41 сесії Ізяславської міської ради від 11.10.2018  № 2 (далі – Положення, розміщене на сайті Ізяславської міської ради: https://izyaslav-miskrada.gov.ua/ у розділі “Рішення та розпорядження”).

    Вимогами до учасників конкурсу передбачено наявність:

- складеної відповідно до Положення конкурсної документації, яку надано у визначений в інформації про проведення конкурсу строк;

- відповідної кваліфікації оцінювачів щодо об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними свідоцтвами (кваліфікаційними документами) оцінювача, виданими згідно із Законом України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні»;

- переліку оцінювачів, які будуть залучені до надання послуг з оцінки та підписання звіту про оцінку майна, та їх особистого досвіду щодо виконання робіт з оцінки подібного майна;

- досвіду суб’єкта оціночної діяльності щодо виконання робіт з оцінки подібного майна.

    Конкурсна документація претендента подається в запечатаному конверті із відміткою «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», з зазначенням назви об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи - підприємця, який подає конкурсну документацію.

   Конкурсна документація складається із:

- конкурсної пропозиції, запечатаної в окремому конверті, в якій зазначено також строк виконання робіт (у календарних днях). Пропозиція щодо ціни надання послуг з оцінки подається з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно із законом;

- документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна (Додаток 3 Положення);

- підтвердних документів.

До підтвердних документів належать:

- заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (Додаток 4 Положення);

- інформація про претендента (Додаток 5 Положення);

     Інформація про претендента містить:

- наявність сертифіката суб'єкта оціночної діяльності;

- інформацію про оцінювачів, що перебувають у трудових відносинах з претендентом, а також яких він залучає до надання послуг з оцінки та підписання звіту про оцінку майна: кваліфікація, стаж роботи, членство у саморегулівних організаціях оцінювачів, тощо.

      Конкурсна документація подається до виконавчого комітету міської ради за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно) (кінцева дата подання05.08.2019р. до 17 год. 15 хв.) за адресою: 30300, м. Ізяслав, вул. Незалежності, 43, тел. 4-21-33.

     Конкурс буде проведено 09.08.2019 р. о 11.00 годині, у приміщенні міської ради за адресою: м. Ізяслав, вул. Незалежності, 43 кабінет № 6

 

Посилання на оголошення про переможців конкурсу з відбору субєктів оціночної діяльності від 19 липня 2019 року:

https://rada.info/upload/users_files/04060720/279418df17f6eb9a706aaa15da544c74.docx

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь