Триває ІІ етап змагань “ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ”

Дата: 29.02.2024 16:45

У рамках ІІ етапу змагань “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги” на території Ізяславщини відбулися чергові змагання. Цього разу з баскетболу серед юнаків 2008 р.н. та молодші. Зустріч юних спортсменів пройшла у спортивному залі Ізяславського ліцею № 2 ім.О.Кушнірука Ізяславської міської ради.

Баскетбол – дуже видовищна та непередбачувана гра. Адже ситуація на баскетбольному майданчику змінюється настільки швидко, що інколи можна не встигнути побачити всіх моментів, які відбуваються на полі. За декілька хвилин хід гри та результат може докорінно змінитися. У цьому  виду спорту важлива швидкість руху, влучність, злагодженість гри всієї команди, а також швидкість мислення та швидкість прийняття рішень. Якщо всі ці якості присутні у гравців, то команда буде завжди переможцем.

Фото без описуУ запеклій боротьбі I місце здобула команда Ізяславського ліцею № 2 імені О.Кушнірука, а ІІ місце посіла команда Радошівського ліцею.

Команди отримали дипломи та задоволення від змагань. А ми вітаємо учасників та переможців, так тримати!