Діє заборона на використання піротехнічних виробів

Дата: 30.12.2023 21:12

До початку повномасштабного вторгнення, запуск піротехніки у новорічну ніч додавав українцям святкового настрою. Проте сьогодні використання салютів, феєрверків та петард є не тільки недоречним, а й протизаконним. Адже з 6 листопада, згідно із закон № 7438, в Україні заборонено використання та обіг більшості піротехнічних виробів.

Зокрема, феєрверків (піротехнічних виробів, призначених для використання під час розважальних заходів) класів F2, F3, F4. Також заборонено продавати та/або передавати у будь-який спосіб феєрверки класів F2, F3, F4 та феєрверків класу F1 особам, які не досягли 16 років.

Правопорушників, які ігноруватимуть обмеження, будуть притягуватися як до адміністративної, так і до кримінальної відповідальності.

Закликаємо громадськість утриматись від використання салютів та інших видів піротехнічних засобів, а також не порушувати правила комендантської години та не нехтувати сигналами повітряної тривоги, бо ворог не нехтує нічим. Будьте відповідальними, бережіть себе та своїх рідних. Нехай Ваші зимові свята пройдуть безпечно!