Завершився ІІ етап всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів малої академії наук України
04 березня на базі Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту та Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, який є найбільшим інтелектуальним змаганням року. Захід передбачає популяризацію наукової освіти, формування академічної культури обдарованої учнівської молоді, залучення її до досліджень та є важливою сходинкою успішної самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві.
МАНівський конкурс у поточному році проходив у дистанційному режимі по 13 наукових відділеннях (технічних наук; мовознавства; філософії та суспільствознавства; фізики і астрономії; літературознавства; фольклористики та мистецтвознавства; історії; наук про Землю; математики; економіки; інформаційних технологій; хімії та біології; екології та аграрних наук). Школярам Ізяславщини цьогоріч також вдалося взяти участь у змаганнях, представивши свої дослідницькі проєкти. Вони гідно захищали свої доробки та показали досить високий рівень захисту науково-дослідницьких робіт.
Так, напружена робота й хвилювання школярів та їхніх учителів залишилися позаду, проте горизонти науково-дослідницької діяльності тільки почали відкриватися перед юними дослідниками.
А тепер ділимося переліком переможців конкурсу з Ізяславщини, яким вдалось вибороти у висококонкурентній боротьбі призові місця:
ІІ місце - здобувач освіти Ізяславського ліцею № 2 імені О.Кушнірука, секція математика (керівник Ряба Л.Д.);
ІІІ місце - здобувач освіти Радошівського ліцею, секція психологія (керівник Слісарчук Л.В.);
ІІІ місце - здобувач освіти Радошівського ліцею, секція українська література (керівник Фещук Н.В.);
ІІІ місце - здобувач освіти Радошівського ліцею, секція гідрологія (керівник Жинська М.П.);
Щоб посісти третє місце, трішки не вистачило балів для:
здобувача освіти Михлянського ліцею, секція екологічно безпечні технології (керівник Яремчук Н. П.) - 70,3 балів;
здобувача освіти Радошівського ліцею, секція фольклористика (керівник Нагурна В. В.) – 72 балів.
Ми пишаємось нашими юними мешканцями громади, які паралельно зі шкільним навчанням займаються наукою та прославляють нашу громаду на теренах Хмельниччини.
Щиро віримо, що майбутнє України за нашими талановитими особистостями!