На Водохреща на водних об'єктах Ізяславщини не функціонуватимуть спеціальні локації для занурення

Дата: 18.01.2023 13:34

19 січня християни східного обряду відзначатимуть свято Богоявлення Господнього або Водохреще. Однак повномасштабне вторгнення окупантів на територію України вносить корективи в усталені звичаї святкування.

У зв'язку із загрозою обстрілів по всій території України та задля безпеки жителів нашої громади на Водохреще, 19 січня 2023 року, на водних об'єктах Ізяславщини не функціонуватимуть спеціальні локації для занурення, поліцейські та рятувальники не здійснюватимуть на цих місцях чергування.

Тож закликаємо громадськість віднестись із розумінням, бути свідомими й відповідальними до свого життя та безпеки своїх близьких, а також бути готовими до будь-яких позаштатних ситуацій.

Відповідальність за можливі надзвичайні події при купанні у крижаній воді, спровоковані порушенням обмежень, введених режимом воєнного стану, лежатиме виключно на порушниках.