Закликаємо зустріти полеглого Героя «живим коридором» з українською символікою

Дата: 14.11.2022 14:38

Завтра, 15 листопада, орієнтовно о 09:30 год. прибуде кортеж з тілом нашого новітнього Героя, жителя с.Покощівка, старшого солдата, кулеметника першого стрілецького відділення третього стрілецького взводу третьої стрілецької роти Гуцулюка Олександра Володимировича.

Маршрут пролягатиме через місто Ізяслав (при в’їзді у місто від м.Шепетівки, по вулицях Незалежності, Грушевського, Шевченка, М.Микитюка) до рідного дому в село Покощівка (через село Клубівка).

Просимо гідно зустріти нашого Героя, сформувавши «живий коридор» з українською символікою маршрутом траурного кортежу. Ми зобов'язані віддати належну і, на жаль, останню шану земляку...

У цей же день об 11.00 год. в с.Покощівка будемо проводжати в останню путь нашого мужнього захисника.