Привітання Ізяславського міського голови з нагоди Дня медичного працівника

Дата: 19.06.2022 11:09

Шановні медичні працівники та ветерани охорони здоров’я Ізяславщини!

Від щирого серця вітаю Вас із професійним святом – Днем медичного працівника!

Здоров’я – головне багатство, без якого неможливе  повноцінне життя, тому Ваша праця завжди була і залишається затребуваною і шанованою.

Немає місії благороднішої, ніж повернути хворому радість одужання, і немає місії відповідальнішої, бо в руках медика – життя людини. Ми цінуємо вашу високу компетентність, професійність, вміння долати всі труднощі і робити неможливе в боротьбі з недугами.

Пам’ятаємо відданість та професійність медичних працівників під час подій Революції Гідності. У тривожний час пандемії COVID-19 ви були віч-на-віч у боротьбі з підступним недугом. І ось уже четвертий місяць після повномасштабного вторгнення росії на територію України ви надаєте допомогу вимушеним переселенцям, яким вдалось вирватись із обстріляних та сплюндрованих міст і сіл, пораненим та скаліченим не лише фізично, а й морально.

Завдяки Вашій турботі та майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання і це найголовніше.

Новий час висуває нові вимоги, але я  впевнений, що Ви успішно впораєтеся з поставленими  завданням, яке поставило перед Вами сьогодення.

Вірю, що найкращі традиції української медичної еліти – лікарська честь і громадянська відповідальність, висока моральність та інтелігентність, працьовитість і професійність будуть тільки примножуватись та служитимуть на благо жителям та гостям Ізяславської міської територіальної громади.

Бажаю, щоб клятва Гіппократа ніколи не була для Вас обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, у справах – мудрість та виваженість!

З глибокою повагою

Ізяславський міський голова                                                         Сергій ШЛЕГЕЛЬ